8 triukai pradedantiesiems paspirtukininkams

Paskelbė Lauko Sportas 2023/10/26 1 Komentarai

Jei įsigijote savo pirmą triukinį paspirtuką, čia rasite keletą triukų nuo ko galite pradėti ir pasinerti į extremalaus sporto vandenis.

Mes Jus supažindinsime su 8 pradedančiųjų paspirtukininkų triukais, kurie padės jums tobulėti, kai tik juos atliksite. Žinodami, kaip teingai atlikti šiuos triukus, padidinsite savo įgūdžius ir pereisite į kitą lygį nuo JUNIOR iki PRO.

Bunny hop: Bunny hop yra vienas iš pirmųjų triukų, kuriuos turėtumėte išmokti važiuojant paspirtuku. Tai suteikia jums techniką, kaip pakelti paspirtuką nuo žemės, o tai yra daugelio kitų triukų, tokių kaip plakimas, šlifavimas ir kt., pagrindas. Treniruokitės ant lygaus paviršiaus ir būtinai sulenkite kelius, kad padidintumėte pakėlimą.

Tailwhip: norėdami atlikti uodegos plakimą, šokinėkite ir pasukite denį 360 laipsnių aplink juostos ašį. Prieš bandydami šį triuką, įsitikinkite, kad gerai valdote zuikius. Naudodami užpakalinę pėdą ir rankas nukreipkite denį į sukimąsi ir treniruokitės, kol patobulinsite laiką ir koordinaciją.

Barspin: Norėdami atlikti barspin, vieną kartą pasukite juostą aplink savo ašį, kai ratas yra ore. Pradėkite nuo 180 laipsnių sukimosi ir eikite iki 360 laipsnių. Derinkite triuką su zuikio apyniu, kad gautumėte plokščią barą.

Instrukcija: vadovas yra skirtas rasti tinkamą pusiausvyrą tarp per mažo ir per didelio kėlimo. Teisingai padėkite pėdas, reguliuokite pusiausvyrą užpakaline pėda ir, norėdami pakeisti svorio centrą, traukdami strypą, nusileiskite ant kelių. Praktikuokite šiuos metodus, kad įsisavintumėte vadovą ir atvertumėte duris naujiems triukams.

Fakie: Pakelkite savo paspirtuko įgūdžius į kitą lygį mokydamiesi važiuoti atbuline eiga. Padirbtas jojimas atveria visiškai naują gudrybių pasaulį ir suteikia jūsų jodinėjimui dar vieną dimensiją. Norėdami pradėti, lėtai važiuokite krantu arba rampa ir treniruokitės padirbinėti atgal. Praktikuodami turėsite visišką kontrolę ir pusiausvyrą važiuodami netikra poza.

Nosies sukimas: nustebinkite draugus šiuo šauniu triuku, kai paspirtuką reikia pasukti 180 laipsnių kampu trumpam balansuojant ant priekinio rato. Pradėkite pasilenkdami į priekį ir „stumdami“ strypą, kuris priverčia jūsų paspirtuką ant priekinio rato. Tada pasilenkite į šoną, kad paspirtuką apverstumėte 180 laipsnių. Prieš bandydami šį triuką, įsitikinkite, kad įvaldote netikrą jojimą. Praktikuodami netgi galite jį derinti su papildomu 180 laipsnių pasukimu ore, kad pasisuktumėte 360 ​​laipsnių kampu.

180: zuikio šuolis su 180 laipsnių pasukimu ore yra kitas natūralus progresas, kai įvaldysite zuikį, nosies sukimą ir jodinėjimą. Kelis pirmuosius pratimus būtinai atsiklaupkite ir atsimuškite pakankamai energijos. Taip pat galite naudoti 180 ant rampos arba kranto, kad nusileistumėte įprastoje pozicijoje, po to nereikės daryti padirbinių.

Viena ranka / be padavimo / be poraštės: atlikę pagrindinius triukus, galite paįvairinti savo oro gudrybes, trumpam atleisdami strypą viena arba abiem rankomis, kai esate ore, o tada vėl suimdami juostą prieš nusileisdami. . Tam reikia geros technikos ir yra pažangesnis triukas, bet kuo aukščiau šokini, tuo lengviau. Šie triukai tikrai nustebins jūsų draugus ir pakels jūsų paspirtuko įgūdžius į kitą lygį.
Išmokite šių pagrindinių gudrybių ir pakelkite savo paspirtuko įgūdžius į kitą lygį. Praktikuodami galėsite juos puikiai atlikti devynis kartus iš dešimties.

 

1 Komentarai

Titas:
2024/04/19, 18:45:20, http://Laukosportaslt
Atsakyti

Jus labai gerai mokat dariti triukus ir aš tokiu triukų norėčiai Išmokti

Palikite komentarą