Nepraleisk LaukoSportas.lt stovyklos!

Paskelbė Lauko Sportas 2024/06/20 0 Komentarai

Ar jau rezervavai datas!

 

Ar mėgsti triukinius paspirtukus ir nori patirti nepamirštamą nuotykį? LaukoSportas.lt ir Ethic DTC stovykla – tai vieta, kurioje susitinka ekstremalaus sporto aistra ir pasaulinio lygio profesionalų patirtis! Laukiame jūsų Klaipėdoje liepos 1-3 dienomis Sąjūdžio Skate Parke ir liepos 4-6 dienomis Vilniuje, Baltojo Tilto skate parke. Registruokis dabar LaukoSportasCamp.com.

Ši stovykla skirta visiems vaikams ir jaunimui nuo 6 iki 18 metų, kurie nori tobulėti triukinių paspirtukų sporte ir susipažinti su garsiausiais pasaulio raideriais.

 

Susitikimas su pasaulinio lygio profesionalais

 

Vienas iš stovyklos išskirtinumų – galimybė treniruotis su profesionaliais Ethic komandos raideriais. Atvyksta du nepakartojami raideriai:

  • Esteban Clot – ► FISE World Montpellier 2024 nugalėtojas, ► 2x Europos čempionas 2021/2022. Susipažinkite su juo čia.
  • Alexis Letellier – Pro freestyle scooter raideris, Pro pilot eSkootr Championship (eSC), Ethic DTC komandos narys. Susipažinkite su juo čia.

Ar norėtum sužinoti, kaip šie profesionalai atlieka savo įspūdingiausius triukus? Pasinaudok galimybe mokytis iš geriausiųjų ir įgyk neįkainojamą patirtį!

 

Išskirtinė programa ir pramogos

 

Stovyklos metu tavęs laukia:

  • Specialios pamokos ir užsiėmimai – mokykis naujų triukų ir technikų.
  • Turnyrai ir varžybos – parodyk savo sugebėjimus ir laimėk prizus.
  • Rėmėjų dovanos – gauk išskirtines dovanas iš mūsų partnerių (CORE, LUCKY, STRIKER).

Taip pat dalyvaus raideriai iš LaukoSportas.lt komandos:

Kiekviena diena stovyklos metu bus pilna veiksmo ir įspūdžių. Tavo vasara taps nepakartojama!

 

Patirtis, kurios nepamirši

 

Mūsų stovykla pritaikyta visoms amžiaus ir lygio grupėms, tad nesvarbu, ar esi pradedantysis, ar jau patyręs riedėtojas – rasi sau tinkamą lygį ir programą. Dalyvaudamas stovykloje susipažinsi su kitais ekstremalaus sporto mėgėjais, tapsi bendruomenės dalimi ir susikursi naujus draugus.

 

Registruokis jau dabar!

 

Ar jau pasiruošęs išgyventi šį nepakartojamą nuotykį? Nedelsk ir registruokis LaukoSportas.lt stovykloje! Daugiau informacijos ir registracija svetainėje: LaukoSportasCamp.com.

Prisijunk prie mūsų ir tapk triukinių paspirtukų sporto žvaigžde! Nepamiršk, kad ši stovykla yra organizuojama kartu su Lietuvos paspirtukų federacija ir mūsų partneriais Active Vilnius bei Vilnius.lt.

Palikite komentarą