Patarimai renkantis paspirtuką

Paskelbė Lauko Sportas 2023/10/28 0 Komentarai

Paspirtuko dydžio vadovas, padėsiantis išsirinkti tinkamą triukinio paspirtuko dydį!

Tinkamo dydžio triukinio paspirtuko pasirinkimas yra labai svarbus ir saugumui ir mokymuisi. Todėl dalinamės su Jumis veiksniais, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamo dydžio paspirtuką:

Paspirtukininko ūgis: vaiko ūgis yra vienas iš svarbiausių faktorių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis paspirtuko dydį. Per didelis arba per mažas paspirtukas gali apsunkinti jo valdymą ir manevringumą. Paprastai paspirtuko vairas turi būti ties vairuotojo juosmeniu arba šiek tiek aukščiau jo, stovint ant denio (deck'o).


Paspirtukininko svoris: renkantis paspirtuko dydį taip pat reikia atsižvelgti į vaiko svorį. Jei pasirinksite per lengvą paspirtuką, gali neatlaikyti vaiko svorio ir gali lengvai sulūžti.


Paspirtukininko įgūdžių lygis: Renkantis paspirtuko dydį taip pat reikia atsižvelgti į paspirtukininko įgūdžių lygį. Pradedančiam vaikui gali būti patogiau važiuoti mažesniu paspirtuku, o patyręs gali rinktis didesnį paspirtuką, kad galėtų atlikti sudėtingesnius triukus.


Denio (deck'o) dydis: Decko dydis yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti. Didesnis deckas suteiks daugiau stabilumo ir valdymo, o mažesnis denis bus judresnis, tokį decką renkasi jau daugiau patirties turintys paspirtukininkai.


Vairo dydis: taip pat reikia atsižvelgti į vairo dydį. Didesnis ir platesnis vairas suteiks daugiau stabilumo, o mažesnė vairas bus judresnis, labiau tinkamas daugiau patirties turinčiam paspirtukininkui. Vairą visada galima pritaikyti pagal vaiko ūgį, patirtį ir poreikiį.


Ratų dydis: ratų dydis taip pat turi įtakos bendram paspirtuko dydžiui. Dažniausiai renkasi 110mm ratus, kurie yra labai stabilūs ir neapsunkina važiavimo.


Prekės ženklas ir modelis: Kai kurie prekės ženklai ir modeliai yra specifinių dydžių, todėl verta peržvelgti gamintojo rekomendacijas dėl dydžio.


Kaina: Kaina ir dydis taip pat gali būti susiję, nes didesni paspirtukai paprastai yra brangesni.


Atminkite, kad paspirtuko dydis gali turėti įtakos paspirtukininko gebėjimui atlikti įvairiausius triukus, todėl svarbu pasirinkti dydį, atitinkantį vaiko įgūdžių lygį, ūgį ir svorį. Taip pat paspirtukų stiliai yra du: STREET ir PARK. Visos speifikos paspirtukų skiriasi pagal tai, kokį stilių yra pasirinkęs paspirtukininkas. Mūsų Laukosportas.lt darbuotojai visada padės išssirinkti kiekvienam tinkamą paspirtuką, pagal kiekvieno vaiko stilių, bei kitas savybes. Esant poreikiui, patrumpinamas vairas, pritaikomas, kad vaikams maksimaliai galėtų savo naują pirkinį išnaudoti parke ir saugiai važinėti.

 

 

 

Palikite komentarą