Apie mus

Mūsų misija – skleisti veiksmo sporto džiaugsmą. Mes bendradarbiaujame su geriausiais prekių ženklais ir atstovaujame juos Lietuvoje.


Mes platiname daugiau nei 100 prekių ženklų: triukinių paspirtukų, BMX, riedlenčių, elektrinių dviračių, riedučių, snieglenčių ir banglenčių. laukosportas.lt siūlo greitą pristatymą ir sąžiningą bei draugišką verslo etiką. Esame čia, kad padėtume jums puikiai leisti laisvalaikį.


laukosportas.lt– jūsų sporto priemonių parduotuvė.


#laukosportas

#laukosportaslt

#laukosportas_team

@laukosportas_outdoorsports


Triukiniai paspirtukai vaikams yra ne tik smagi pramoga, bet ir įgūdžius lavinantis užsiėmimas. Šio tipo paspirtukai yra idealus pirkinys norintiems įžengti į rampinius parkus, pradedantiems mokytis daryti triukus ar jau pažengusiems triukininkams, norintiems užtikrintai jaustis ant kokybiško ir stilingo paspirtuko. 


BMX dviračiai būna lenktyniniai (angl. Race) ir laisvo stiliaus, triukams (angl. Freestyle). Lenktyniniai BMX dviračiai yra itin lengvi, skirti greičiui ir stabilumui, o laisvo stiliaus BMX dviračiai skirti manevravimui, šokinėjimui ir triukų atlikimui. BMX dviračiams būdinga – mažas, labai tvirtas rėmas, nedidelis svoris, ratai labai platūs, turi papildomas kojų atramas, vairas išriestas į viršų. Dažniausiai vairo konstrukcija leidžia priekiniam ratui apsisukti aplink 360° kampu. Ratų dydis – 20“ arba 24“. BMX rėmo dydis nustatomas vadovaujantis dviratininko ūgiu.


Riedlentės šiuo metu drąsiai galėtų būti vadinamos vienomis iš populiariausių transporto priemonių, kurias mielai renkasi ne tik jaunimas, bet ir suaugusieji. Atsistojus ant „lentos“, galima patirti nemažai adrenalino, išmokti kvapą gniaužiančių triukų ar tiesiog stilingai riedėti miesto gatvėmis. Visgi, riedlentės pradedantiesiems sukelia nemažai klausimų, kadangi jų pasirinkimas yra ganėtinai platus. 


LAUKOSPORTAS.LT - parduotuvė VCUP 4 aukštas, Upės g. 9 Vilnius
UAB "BE SECURE BALTICS"


Įmonės kodas: 305548594

PVM mok. kodas: LT100013216810

Adresas: Žarijų g. 4-106, 

Vilnius, LT-02300 LIETUVA


Tel: +370 691 31588

Tel: +370 649 55663


El. p.: info@laukosportas.lt

www.laukosportas.lt


Bankas: Swedbank

Sąskaita: LT187300010162352512