Apie mus

Mūsų misija - skleisti ekstremalaus sporto aistrą bei kultūrą. Mes ne tik prekiaujame aukštos kokybės sporto įranga, bet ir įkvepiame žmones įsitraukti į aktyvų gyvenimo būdą. Siekiame ne tik suteikti galimybę įsigyti prekes, bet ir paskatinti žmones išbandyti naujus sporto iššūkius, leisti laiką aktyviai ir sportuojant bei kurti stiprią ekstremalaus sporto bendruomenę.


Mūsų asortimente rasite daugiau nei 100 prekinių ženklų, atstovaujančių įvairias sporto kategorijas. Triukinių paspirtukų srityje mes siūlome tokius gerai žinomas prekės ženklus kaip Ethic, Lucky, Tilt, Striker, Envy&Blunt, Core. BMX dviračių mėgėjai gali rinktis tarp WTP, Radio, Stolen, tall order prekių ženklų. Riedlenčių entuziastai įvertins Heart Supply, Speed Demons, Hydroponics riedlentes. Riedučių savininkai gali pasirinkti tarp FR skates, SEBA, Roces prekių ženklų. Apsaugų kategorijoje mes siūlome apsaugas iš CORE, S-One, Fuse prekės ženklų. Mėgstantiems naujas sporto šakas taip turime platų pasirinkimą Ambition-snowskates, Eretic-snowscoots ir INDO-batutų paspirtukų prekių ženklus. Laukosportas.lt yra įsipareigojęs užtikrinti greitą pristatymą ir puikų klientų aptarnavimą, remdamasis sąžininga ir draugiška verslo etika. Mes esame čia, kad padėtume jums kokybiškai leisti laisvalaikį ir įgyvendinti sportinius norus bei svajones.


laukosportas.lt– jūsų sporto priemonių parduotuvė.


#laukosportas

#laukosportaslt

#laukosportas_team

@laukosportas_outdoorsports


Triukiniai paspirtukai yra specialiai sukurti riedėti, daryti triukus ir šokinėti skate parkuose bei gatvėse. Šie paspirtukai leidžia vaikams išplėsti savo ribas ir išmokti naujų triukų. Tai ne tik puiki pramoga, bet ir svarbus įrankis, skatinantis jų koordinaciją, pusiausvyrą, taiklumą ir kūrybiškumą.

Triukiniai paspirtukai suteikia vaikams galimybę ne tik aktyviai leisti laiką lauke, bet ir siekti naujų tikslų bei įveikti iššūkius. Tai puiki galimybė jiems įžengti į rampinių parkų pasaulį, išmokti sudėtingų triukų, įgyti naujų įgūdžių arba tiesiog patirti džiaugsmą, pasijusti saugūs ir pasitikintys ant kokybiško ir stilingo paspirtuko.

Paspirtukas taip pat skatina vaiko pasitikėjimą savimi, moko per klaidas ir lavina gebėjimus kurti savo sėkmę. Tai ne tik pramogos forma, bet ir svarbus žingsnis link sveiko aktyvaus gyvenimo būdo bei asmenybės tobulėjimo.


BMX dviračiai skirstomi į lenktyninius (angl. Race) ir laisvo stiliaus, skirtus triukams (angl. Freestyle). Lenktyniniai BMX dviračiai sukurti greičiui ir stabilumui, jie yra itin lengvi ir pasižymi puikiu manevringumu. Kita vertus, laisvo stiliaus BMX dviračiai yra specialiai projektuoti šokinėjimui, triukų atlikimui ir įvairioms akrobacijoms.

BMX dviračiams būdingas mažas, tačiau labai tvirtas rėmas, kuris užtikrina patikimą stabilumą ir atsparumą apkrovoms. Jie taip pat pasižymi nedideliu svoriu, padidinta ratų apsauga ir papildomomis kojų atramomis, suteikiančiomis papildomą kontrolę šokinėjimo metu. Vairo konstrukcija dažnai leidžia priekiniam ratui pasukti aplink 360° kampu, suteikiant galimybę įvairiems triukams.

BMX dviračių rėmo dydis gali skirtis priklausomai nuo dviratininko ūgio, užtikrinant, kad kiekvienas rėmą pasirenkantis sportininkas turės optimalų pasirinkimą savo individualioms poreikiais. Dažniausiai naudojami ratų dydžiai yra 18 colių arba 20 colių, kiekvienas tinkamas tam, kad pasiūlytų maksimalų našumą ir kontrolę įvairiose sąlygose bei aplinkose.


Riedlenčių sportas įtrauktas į Olimpines žaidynes ir laikomas vienas populiariausių ekstremalaus sporto šakų. Riedlente džiaugiasi tiek jaunimas, tiek ir suaugusieji. Atsistojus ant šios „lentos“, jūs įžengiate į pasaulį, kuriame jūsų adrenalino kiekis tampa nepakeliamas, o galimybės išbandyti įvairiausius triukus tiesiog neapsakomos. 

Tačiau pradedantiesiems riedlentės gali kelti nemažai klausimų, nes jos pasirinkimas yra labai platus. Tai gali būti iššūkis, tačiau tuo pat metu tai suteikia galimybę rasti būtent tą vieną, kuri labiausiai patiks jūsų širdžiai. Riedlentė yra ne tik riedėjimo priemonė, bet ir būdas išreikšti savo stilių ir asmenybę, kad jūs būtumėte išskirtiniai kiekviename savo pasispyrime.


Riedučiai yra vieni iš patikimiausių ir inovatyviausių pasaulyje, naudojami tiek čempionų, tiek profesionalių sportininkų, tiek ir entuziastų. Tai puikus pasirinkimas tiek pradedantiems, tiek ir patyrusiems riedučių sportininkams, nes jie suteikia optimalų stabilumą, kontrolę ir galimybes pasiekti aukštus rezultatus.


LAUKOSPORTAS.LT - parduotuvė VCUP 4 aukštas, Upės g. 9 Vilnius
UAB "BE SECURE BALTICS"


Įmonės kodas: 305548594

PVM mok. kodas: LT100013216810

Adresas: Žarijų g. 4-106, 

Vilnius, LT-02300 LIETUVA


Tel: +370 691 31588

Tel: +370 649 55663


El. p.: info@laukosportas.lt

www.laukosportas.lt


Bankas: Swedbank

Sąskaita: LT187300010162352512