Riedučiai

Riedučiai

FR Skates, SEBA, THEM SKATES, Luminous, Intuition - riedučiai yra vieni kokybiškiausių pasaulyje, kuriais rieda čempionai, profesionalai ir mėgėjai. Todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam pradedančiam riedėti riedučiais ar jau varžybose dalyvaujantiems sportininkams. 


Vyriškų ir moteriškų riedučių skirtumai

Paprastai tarp vyriškų ir moteriškų riedučių nėra didelių skirtumų, išskyrus vizualinį dizainą. Tačiau kai kurie gamintojai siūlo specialiai vyrams ar moterims skirtus įdėklus, kurių plotis, forma ir aukštis manžetės skiriasi.

Moterims riedučiai yra siauresnio pločio ir formos, kad prisitaikytų prie siauresnės pėdos. Moteriškų riedučių manžetė yra žemesnė nei vyrų, nes moterų blauzdos ant kojos yra žemiau nei vyrų.


Kaip išsirinkti tinkamas riedučius:

Renkantis riedučių porą, reikia atsižvelgti į tris pagrindinius veiksnius: batų tipą, pėdos dydį ir rato dydį.


Pirmiausia turite pasirinkti, ar norite kieto apvalkalo, ar minkšto apvalkalo riedučius. Kieti apvalkalai suteikia daugiau kulkšnies atramos ir kontrolės. Minkšti apvalkalai yra pralaidūs orui, patogūs ir optimalūs fitneso riedėjimui. Įvairių gamintojų riedučius gamina skirtingai, todėl prieš pirkdami naujus riedučius nepamirškite patikrinti dydžių vadovų ir pasimatuoti pėdas.


Ratų skersmuo vaidina svarbų vaidmenį jūsų bendrame riedėjimo potyryje. Skersmuo paprastai svyruoja nuo 80 mm iki 125 mm. Mažesni ratai dažnai rekomenduojami riedutininkams, kurie nori atlikti įtemptus posūkius, slalomus ir siekia nuvažiuoti trumpas ir vidutines distancijas. Didesni ratai - nuo 90 mm iki 125 mm - yra optimalūs tiems, kurie nori riedėti ilgomis distancijomis.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal: