-
Jūsų prekių krepšelis tuščias
Agresyvūs Street riedučiai skirti triukams
Agresyvūs Street riedučiai yra riedučiai, skirti triukams ir šuoliams. Jie tiekiami su labai tvirtais ir patvariais batais, kurie gali atlaikyti stiprius smūgius ir tuo pačiu apsaugoti jūsų kojas.
Dėl tvirtos konstrukcijos jie puikiai tinka "graidinti" įvairiais kraštais, reilais ir kitus objektus bei atlikti techninius triukus. Agresyvūs Street riedučiai gali būti ir keturračių, ir inline riedučių modeliai. Tačiau agresyvūs riedučiai paprastai yra populiaresnis pasirinkimas.
Į ką atsižvelgti perkant agresyvius Street riedučius?
Pirmas dalykas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra jūsų įgūdžių lygis. Galite rasti agresyvių riedučių, tinkančių kiekvienam įgūdžių lygiui, nuo profesionalų iki pradedančiųjų. Pradedantiesiems skirtos agresyvūs riedučiai yra pagaminti su kietesniais apvalkalais, kad suteiktų daugiau atramos ir apsaugos, o kai kurie profesionalūs modeliai gali turėti minkštesnę batų konstrukciją. Minkštesni batai yra lankstesni, todėl kai kuriems triukams užtikrinamas geresnis valdymas ir manevringumas.
Kitas svarbus dalykas yra rėmo nustatymas. Apsauginiai rėmai yra standartiniai ir palengvina "graindinimą", palyginti su plokščia konstrukcija. Kita vertus, „Freestyle“ rėmai leidžia geriau kūrybiškai "graidindi", nes jų centre yra didesnis paviršiaus plotas.
Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, turėtumėte atsižvelgti į rato dydį. Apskritai, kuo mažesni ratai, tuo lengviau atlikti triukus. Didesni ratai geriau tinka parkūro tipo šuoliams miesto aplinkoje.
Nepamirškite visada apsisaugoti, kai darote įvairius triukus ir šokate nuo įvairių aukščių. Visą reikalingą apsaugą rasite mūsų apsaugos priemonių pasirinkime.
Agresyvios pačiūžos vs fitneso pačiūžos
Pagrindiniai skirtumai tarp agresyvių riedučių ir fitneso riedučių yra rato dydis, batai ir rėmai. Agresyvūs riedučiai paprastai turi daug mažesnius ratus. Įprastas agresyvių riedučių rato skersmuo yra nuo 55 mm iki 80 mm. Kita vertus, fitneso riedučių ratai paprastai yra 80–100 mm dydžio. Maži ratai gali nesuteikti tokio greičio, tačiau juos lengviau valdyti ir jie užtikrina didesnį stabilumą.
Agresyvių riedučių batai ir rėmo konstrukcija taip pat skiriasi nuo įprastų riedučių. Agresyvių riedučių batai dažniausiai turi kieto plastiko apvalkalą, o fitneso inline riedučiai turi daugiau įvairių batų konstrukcijų. Dėl šių kietų plastikų agresyvūs riedučiai tampa sunkesni.
Taip pat skiriasi rėmo konstrukcijos. Fitneso riedučiai turi rėmus su plokščiais ratais, kur visi ratai yra vienodo dydžio. Agresyvūs Street riedučiai dažniausiai turi anti-rocker rėmus su dviem didesniais ir dviem mažesniais ratais.