Riedučiai FreeSkate

Riedučiai FreeSkate

Kas yra laisvo stiliaus riedėjimas ir kam jis skirtas?

Laisvasis riedėjimas, paprastai žinomas kaip riedėjimas laisvuoju stiliumi arba miesto riedėjimas, yra riedėjimo stilius, esantis tarp fitneso ir agresyvaus važiavimo. Šis konkretus stilius dažnai atliekamas miestuose ir miesto aplinkoje. Riedučiai turi kietus batus, kad atlaikytų smūgius, ir aukštais rankogaliais, kad pagerėtų čiurnos atrama. Freeskates dažnai mėgsta tiek pažengę riedutininkai, tiek pradedantieji, kurie rieda pirmą kartą.


Laisvojo riedėjimo stiliai: miesto ir slalomas

Šio tipo riedučiai yra vieni iš universaliausių riedučių. Siūlo mobilumą ir greitį, taip pat gali būti naudojamas riedant mieste ar slalomu.


MIESTO RIEDĖJIMAS

Šiuo konkrečiu riedėjimo stiliumi laisvojo stiliaus riedutininkai gali naudotis Skate parkais arba tiesiog važinėti iš vienos vietos į kitą mieste arba atlikti agresyvius riedėjimo stiliaus triukus. Riedėjimas mieste, riedutininkai dažnai renkasi 90–110 mm dydžio ratukus, nes dėl jų riedučius lengviau valdyti ant kai kurių nelygių miestų paviršių.


SLALOMO RIEDĖJIMAS

Slalomo riedėjimas ant lygaus paviršiaus yra labai techniškas stilius, kai riedutininkas atlieka griežtus posūkius ir triukus per vienodai nutolusius kūgius. Pažangūs slalomo sportininkas taip pat atlieka šokio stiliaus judesius, kai praleidžia kūgius čiuožimo seansų ir varžybų metu. Šios disciplinos lenktynininkai prie riedučių montuoja 76 mm, 80 mm arba 84 mm ratus, suteikdami geriausią manevringumą, reikalingą atlikti triukus.


Ar laisvasis riedėjimas jums tinka?

Apsispręsti, ar norite riedėti laisvuoju stiliumi ir pradėti mokytis riedėjimo miesto aplinkoje, labai priklauso nuo to, kur gyvenate. Nors šiai disciplinai naudojami riedučiai yra labai universalūs, šis riedėjimo stilius yra optimalus riedutininkams, gyvenantiems miesteliuose ir miestuose su dideliais lygiais keliais. Priemiesčio zonos ar didelės automobilių stovėjimo aikštelės taip pat yra puiki aplinka čiuožti laisvuoju stiliumi.


Jei laikote save fitneso sportininku, mėgstančiu ilgus pasivažinėjimus kieme, laisvieji riedučiai vis tiek gali suteikti puikios patirties. Ypač jei ieškote tvirtos poros su dideliu galios perdavimu ir geru pagreičio lygiu.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal: