Paspirtukų akademija

Paskelbė Kristina Gečienė 2024/06/20 0 Komentarai

Pasiruoškite neįtikėtiniems paspirtukų nuotykiams su Paspirtukų Akademija!

Ar tavo vaikas mėgsta paspirtukus? Ar ieškote vietos, kurioje jis galėtų lavinti savo įgūdžius ir mokytis iš geriausių? Sveiki atvykę į Paspirtukų Akademiją – pirmąją oficialią paspirtukininkų mokyklą Lietuvoje, kurioje vaikai nuo 6 iki 18 metų gali mokytis, tobulėti ir tapti tikrais paspirtukų meistrais!

Kodėl pasirinkti Paspirtukų Akademiją?

  • Profesionalūs treneriai: Mūsų akademijoje vaikus mokys profesionalūs paspirtukininkai:
  • Išskirtinės pamokos ir pramogos: Kiekviena treniruotė – tai unikali patirtis, kurioje vaikai mokysis atlikti įvairiausius ir sudėtingiausius triukus.
  • Aukščiausio lygio programa: Mūsų programa pritaikyta visoms vaikų amžiaus ir lygio grupėms – tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Kur vyks užsiėmimai?

Mūsų užsiėmimai vyks naujame, didžiausiame indoor parke Lietuvoje – Banga Ramp Park. Tai moderni ir saugi erdvė, kurioje vaikai galės laisvai ir drąsiai praktikuotis, mokytis naujų triukų ir varžytis su bendraamžiais.

Banga Ramp Park

Paspirtukų Akademijos privalumai:

  • Pasaulinio lygio paspirtukų sporto žvaigždės: Vaikai turės galimybę mokytis iš geriausių pasaulio raiderių.
  • Išskirtiniai užsiėmimai: Kiekviena diena akademijoje bus pilna nuotykių, pramogų ir iššūkių.
  • Puikūs atsiliepimai: Praėjusiais metais mūsų stovykloje dalyvavę vaikai ir jų tėvai liko sužavėti.
  • Lietuvos paspirtukų federacijos dalis: Visi akademijos nariai tampa Lietuvos paspirtukų federacijos dalimi, su galimybe dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose turnyruose.

Kvietimas registruotis

Pasiruošę pradėti savo paspirtukų nuotykius su Paspirtukų Akademija? Registruokitės dabar ir tapkite mūsų bendruomenės dalimi! Rugpjūčio mėnesį rengiame nemokamas treniruotes, kuriose suteiksime visą reikalingą įrangą bei apsaugas. Nepraleiskite šios nuostabios galimybės!

Sekite naujienas ir grafikus mūsų svetainėje – www.paspirtukuakademija.lt ir mūsų socialinių tinklų paskyrose.

Palikite komentarą