BLUNT Prodigy X Pro Scooter TEAL

BLUNT Prodigy X Pro Scooter TEAL

  • Gamintojas: Envy.Blunt.
  • Prekės kodas: blunt-s3-pinkteal
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Aukštis: 86.5 cm
  • Stilius: Park
  • 239.95€
  • Be PVM: 198.31€

Prekės aprašymas


„Prodigy X“ yra dešimtoji PRODIGY serijos serija, sukurta remiantis 9 kartų ir 12 metų profesionalaus lygio paspirtukais.

Pasilikome kai kuriuos „Prodigy“ klasikos gaminius – lengvus aliuminio „Reaper V2“ strypus, minkštas ir patvarias TPR rankenas ir tvirtas Diamond IHC šakes. Likusi motorolerio dalis buvo kapitaliai suremontuota su kai kuriais PAGRINDINIAIS atnaujinimais. Motorolerio širdis yra mūsų kaladė, X serijai sukūrėme visiškai NAUJĄ denio ekstruziją - Extech ekstruziją. Šis ekstruzijos paviršius pasižymi slaptu apatiniu profiliu, platesnėmis vidinėmis sienelėmis, tvirta konstrukcija su labai jautria įgaubta. PX Headtube taip pat buvo perkurtas, padidinant kontaktą su deniu, deimantine išpjova ir supaprastintu profiliu.

Dabar PX denio matmenys yra platesni nei ankstesni modeliai, 5 colių pločio x 19,5 colio ilgio. Visos šios savybės sumažina bendrą svorį ir palaiko tvirtumą. Ant naujojo denio turime keletą patobulintų dalių. Sukibimo juosta su padidintu grūdėtumo skaičiumi papildomam sukibimui ir ilgaamžiškumui. Aptakūs nauji nailoniniai kištukai ir v2 nailono stabdžių sistema, tinkanti mūsų naujajai ekstruzijai. LOW stack ausinių suspaudimo dangtelis, perkurtas taip, kad puikiai integruotų ir supaprastintų mūsų IHC suspaudimo sistemą. „Z“ 2 varžtų didelio dydžio gnybtas su 6 mm varžtais – rafinuotas 2 varžtų spaustukas, kuris puikiai dera su mūsų strypo, šakės ir suspaudimo deriniu. Visi rieda ant SECTOR 120 mm x 26 mm PU ratų 86A su padidintu PU pločiu, padeda apsaugoti šerdį ir sklandžiau važiuoti.

Visas paspirtukas sveria 3,265 kg / 7,2 svaro, šis Pro lygio paspirtukas yra pasirengęs sunaikinti visus parkus. „Prodigy“ palikimas ir toliau auga, todėl visada galima pasitikėti kokybe ir našumu.


SPECIFIKACIJOS:


Spalva juoda, alyvos dėmė


Bendras aukštis 865mm/34"


Bendras ilgis 690 mm / 27,2 colio


Strypo aukštis 620 mm / 24,4 colio


Juostos plotis 560 mm / 22"


Denio ilgis 495 mm / 19,5 colio


Pakloto plotis 127mm/5"


Suspaudimo tipas IHC


Atstumas tarp kojos 345 mm / 13,5 colio


Svoris 3,26 kg / 7,2 svarai

Žymos: BLUNT Prodigy X Pro Scooter TEAL